Znáte to... je krásný den, jste s kamarádkami na kávě v kavárně .. povídáte si.. plánujete společnou dovolenou, společné výlety a další společné aktivity..

Večer přijdete domu a vidíte na prsu malou bulku, která nebolí , a tak si říkáte "aaa, to bude asi to, jak jsem se bouchla" a nevěnujete tomu pozornost .. jdete spát .. několik dní pracujete, staráte se o domácnost a najednou zjistíte, že z malé bulky je velká a dere se ven napovrch ...říkáte si "sakra, co to je " zavoláte si na gynekologii a ta Vás objedná na mamograf a z vyšetření se odhalí diagnóza "Rakovina prsu".. během chvíle se Vám život otočí vzhůru nohama.. najednou musíte na sono a na odebrání vzorku.. ANO, takhle rychle se to může stát, že Váš bezstarostný život se změní v koloběh konzultací u doktorů a léčbě .. sama nevíte co dřív, co přijde jste ze všeho zmatená..

V případě, že máte jakékoliv otázky nebo obavy týkající se rakoviny prsu, neváhejte se obrátit na svého lékaře nebo zdravotnický tým. Je důležité brát diagnózu rakoviny vážně a udělat vše pro to, abyste se co nejlépe vypořádali s touto situací.